Wij van ETIB Jack van der Meij zijn gespecialiseerd in de aanleg van elektrische installaties binnen uiteenlopende bedrijven: van kleine kantoren tot aan grote industriële werkplaatsen.
Elektrische installatie plaatsen
Voordat we de elektrische installatie plaatsen, komen we eerst bij u langs voor een adviesgesprek. Hierin bespreken we uitgebreid uw wensen. Ook denken we met u mee. Wij hebben oog voor uw comfort en raden u bijvoorbeeld aan op sommige plaatsen een extra stopcontact of verlichtingspunt te plaatsen. Maar onze expertise reikt veel verder. Zo kunnen we u ook adviseren en helpen met de elektrische installatie van een machinepark. Na het adviesgesprek maken we een offerte met daarin een tekening. Hierop ziet u waar alle aansluitingen komen. Na uw akkoord gaan we zo snel mogelijk aan de slag met de aanleg van de elektrische installatie.
Data-installaties
Een bedrijf kan niet meer zonder internet. Het dataverkeer blijft groeien en datanetwerken worden steeds sneller. Daarom zorgen wij ervoor dat uw data-installatie stabiel en flexibel is. Wij leggen het kabelingssysteem voor de netwerkinfrastructuur aan, zorgen ervoor dat alle werkplekken gekoppeld zijn, installeren VOIP, enzovoort. Ook maken we het mogelijk dat uw data-installatie geschikt is voor uitbreidingen in de toekomst.